KVALITA

Následuj jelena a nalaď se na mimořádnou chuť prosecca. To se smí vyrábět jen na vinicích v okolí severoitalských měst Conegliano a Valdobbiadene, oblasti zapsané na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. A právě odtud přicházejí i naši jeleni.

ZKUŠENOST

140 let zkušeností vinařské rodiny Serena mluví za vše. 5. generace vinařů představuje hravou značku prosecca Costaross, která Tě svým pojetím nemá šanci zklamat. O vinařství Serena wines 1881 si přečti víc dole na této stránce.

UDRŽITELNOST

Jelen Ross to umí pořádně rozbalit, ale i udržitelně zabalit :-) A co můžeš udělat pro životní prostředí Ty? Následuj jelena, nakupuj po kartonech, třiď odpad a neodhazuj prázdné láhve do přírody.
.

CHUŤ

Znalci už tuší, že jeleni stojí za to. Jestli ale nevíš přesně, které prosecco by odpovídalo Tvé chuti, nevzdávej to. Naši jeleni jsou skvěí všichni a rozhodně Tě nezklamou. Mrkni na etiketu a vyber si svého jelena podle sebe!

Costaross je nová hravá značka prosecca a šumivých vín  z vinařství Serena Wines 1881. 

Vinařství bylo založeno už v roce 1881, v samém srdci prosecco regionu, kousek od Conegliano na severu Itálie. Protože jde o úžasnou oblast chráněnou i Světovým kulturním dědictvím UNESCO, mají vinaři Serena Wines k tomuto místu silný vztah , na který se při své práci často odkazují. 

Vinařství bylo vždycky rodinným podnikem, nyní ho vede již 4. a 5. generace rodiny Serena - Giorgio a jeho syn Luca. Znalosti a zkušenosti nashromážděné v průběhu času spolu s rostoucím obchodem se sudy vína zařadily vinařství na vedoucí pozici na italském trhu HoReCa. 


Serena Wines také patří mezi prvních 5 producentů Prosecco DOC.

V Serena Wines vždy hleděli do budoucna a ve výrobě a balení vína zaváděli různé technologické inovace. Využívají například nejmodernější a největší tlakové nádoby pro kvašení prosecca metodou Charmat a špičkové zařízení na plnění lahví a sudů.

Serena Wines je stálým prodejcem italského vína nejen ve většině evropských zemí, ale také na amerických a jihovýchodních asijských trzích.  Více o Serena wines se dozvíš zde.