Costaross

KVALITA

Následuj jelena a nalaď se na mimořádnou chuť prosecca. To se smí vyrábět jen na vinicích v okolí severoitalských měst Conegliano a Valdobbiadene, oblasti zapsané na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. A právě odtud přicházejí i naši jeleni.

ZKUŠENOST

140 let zkušeností vinařské rodiny Serena mluví za vše. 5. generace vinařů představuje hravou značku prosecca Costaross, která Tě svým pojetím nemá šanci zklamat. O vinařství Serena wines 1881 si přečti víc dole na této stránce.

UDRŽITELNOST

Jelen Ross to umí pořádně rozbalit, ale i udržitelně zabalit :-) A co můžeš udělat pro životní prostředí Ty? Následuj jelena, nakupuj po kartonech, třiď odpad a neodhazuj prázdné láhve do přírody.

CHUŤ

Znalci už tuší, že jeleni stojí za to. Jestli ale nevíš přesně, které prosecco by odpovídalo Tvé chuti, nevzdávej to. Naši jeleni jsou skvěí všichni a rozhodně Tě nezklamou. Mrkni na etiketu a vyber si svého jelena podle sebe!

Costaross je nová hravá značka prosecca a šumivých vín z vinařství Serena Wines 1881.

Vinařství bylo založeno už v roce 1881, v samém srdci prosecco regionu, kousek od Conegliano na severu Itálie. Protože jde o úžasnou oblast chráněnou i Světovým kulturním dědictvím UNESCO, mají vinaři Serena Wines k tomuto místu silný vztah, na který se při své práci často odkazují.

Vinařství bylo vždycky rodinným podnikem, nyní ho vede již 4. a 5. generace rodiny Serena - Giorgio a jeho syn Luca. Znalosti a zkušenosti nashromážděné v průběhu času spolu s rostoucím obchodem se sudy vína zařadily vinařství na vedoucí pozici na italském trhu HoReCa.

Serena Wines také patří mezi prvních 5 producentů Prosecco DOC. V Serena Wines vždy hleděli do budoucna a ve výrobě a balení vína zaváděli různé technologické inovace. Využívají například nejmodernější a největší tlakové nádoby pro kvašení prosecca metodou Charmat a špičkové zařízení na plnění lahví a sudů.

Serena Wines je prodejcem italského vína nejen ve většině evropských zemí, ale také na amerických a jihovýchodních asijských trzích.

Více o Serena wines se dozvíš zde.